Potřebujete pro své podnikání použitý vysokozdvižný vozík? V takovém případě jste na správném místě! Fuchs Nakladače je umístěn v České republice. Zde najdete mnoho inzerátů na použité vysokozdvižné vozíky.

Všechny inzeráty s vysokozdvižným vozíkem poskytují fotografie, ceny, podrobné technické údaje, hodnocení kvality a kontaktní údaje distributora.

Vysokozdvižný vozík, zvaný také jako vysokozdvižný vozík, se používá k zvedání, přesouvání a přenášení materiálů z jednoho místa na druhé, nejlépe na krátkou vzdálenost. Tyto stroje se běžně vyskytují ve skladech, skladech, továrnách a výrobních jednotkách, kde existují intralogické požadavky. Existují různé typy vysokozdvižných vozíků pro různé druhy prací. Běžnými typy jsou elektrické vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky s pohonem na baterie, ruční paletové vozíky, elektrické stohovače, nákladní vozy s vnitřním spalováním atd. Všechny tyto vozíky slouží stejnému účelu přepravy, i když pro různé kapacity a požadavky.

Dnes mohou být vysokozdvižné vozíky poháněny elektřinou, naftou, benzínem, bateriemi a propanem. Vysokozdvižné vozíky poháněné bateriemi jsou populární, protože nevytvářejí škodlivé plyny nebo výpary a stojí mnohem méně. Nákladní vozíky s dieselovým, benzínovým a propanovým pohonem jsou obvykle rychlejší než elektrické vozíky, ale jejich údržba je obtížnější a nákladnější a jejich palivo je drahé. Vysokozdvižné vozíky jsou obvykle používány pro práci uvnitř skladů nebo továren, ale existují také vysokozdvižné vozíky, které jsou určeny pro venkovní použití. Oni jsou voláni všichni-terénní vysokozdvižné vozíky a oni hlavně běží na naftě nebo plynu.

Různé typy vysokozdvižných vozíků zahrnují:

  • Vysokozdvižné vozíky se třemi koly
  • Vysokozdvižné vozíky s protizávažím
  • Teletrucks
  • Boční nakladače
  • Vysokozdvižné vozíky poháněné paletami
  • Čerpadla nebo ruční vozíky
  • Vozíky s dosahem

Nosnost každého vysokozdvižného vozíku je uvedena na typovém štítku nebo štítku nosnosti, který je v přehledném pohledu na obsluhu. Tato kapacita je maximální přípustné zatížení, které může vysokozdvižný vozík zvládnout. Nosnost vysokozdvižných vozíků se liší. Nejčastěji používané vysokozdvižné vozíky mohou nést náklad od jednoho do pěti tun. Větší vysokozdvižné vozíky mají nosnost až 50 tun.

V našem katalogu naleznete kompletní popis a specifikace jednotlivých vysokozdvižných vozíků, které vám pomohou vybrat správný vysokozdvižný vozík.

Značky prezentované na webu - Linde, Toyota, Jungheinrich, BT.

TOP NABÍDKY